Jdi na obsah Jdi na menu
 


Požár bytu v panelovém domě

26. 12. 2018

Po příjezdu na místo události bylo průzkumem zjištěno, že se jedná o požár bytu ve 3. NP v panelovém domě. Na místě byla již jednotka HZS ÚLK PS Česká Kamenice. Jednotky vytvořily dopravní a útočné vedení před bytové dveře. Majitelka bytu komunikovala za dveřmi, ale nemohla dveře otevřít, dcera ji doma zamkla a klíče odnesla. Jednotky provedly násilné otevření bytu za asistence PČR, vyvedly majitelku do bezpečí mimo zakouřený prostor a uhasily dohořívající ohnisko požáru pomocí vědra s vodou. Bytová jednotka předána vyšetřovateli ZPP k došetření a majitelka bytu transportována do vozidla ZZS k ošetření. Po sbalení materiálu se jednotky vrátily zpět na své základny. 

(Poplach - 19:43 hod., Návrat - 20:31 hod.)

Členové na místě zásahu: Michal Mikuš, František Svoboda, Stanislav Malý, Petr Tůma, Zdeněk Valíček, Tomáš Jungvirth